Wyróżnienie dla przedszkolnego projektu z Góry Ropczyckiej

W 20 listopada 2019, wręczono nagrody w konkursie ”Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”. Konkurs skierowany do beneficjentów Funduszy Europejskich organizował Urząd Marszałkowski. Wyróżniona została szkolna placówka z gminy Sędziszów Młp. 

Celem konkursu ”Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany” było wyłonienie najbardziej efektywnych przedsięwzięć dofinansowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Na konkurs zgłoszono 62 projekty w pięciu kategoriach: dla gospodarki, dla mobilności, dla środowiska, dla lepszego jutra i dla rodziny.

Gala wręczenia nagród odbyła się w Pstrągowej, w powiecie strzyżowskim, podczas wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki.

Zwycięzcom w każdej kategorii zostały wręczone statuetki ”Mistrz zmian”, natomiast pozostałym nominowanym wręczono dyplomy z wyróżnieniem.

Dyplomem z wyróżnieniem, uhonorowani zostali przedstawiciele gminy Sędziszów Młp. która zgłosiła do konkursu projekt w kategorii dla rodziny “Budowa przedszkola w Górze Ropczyckiej”.

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie odebrali Mariusz Kazior, dyrektor Szkoły Podstawowej w Górze Ropczyckiej i Piotr Drozd, z Urzędu Miejskiego w Sędziszowie Młp.

Foto: sedziszow-mlp.pl